Kategorie

Techniczny i praktyczny przepis na odrobaczenie organizmu

1Przez pierwszy miesiąc przed oczyszczaniem obowiązkowo należy pić wywar z owsa o którym już pisałam.  Czyli raz jeszcze przepis 1 szklanka owsa gotowana przez godzinę na malutkim ogniu z 1 litrem wody. Odcedzić i pić przez cały dzień po kilka łyczków. Owies musi pochodzić od rolnika, taki nieoczyszczony. Przez ten czas picia owsa w naszym organiźmie giną robaki, pierwotniaki i grzyby. Stanowią one materiał białkowy, który jest dla nas toksyczny. Natomiast w tym wywarze zawarte są aminokwasy, które wiążą trucizny i wyprowadzają je, co pozwala na szybką odbudowę organizmu. W owsie też jest cały kompleks witamin z grupy B. 

I część oczyszczania 

Na kolację zjeść ryż z rodzynkami lub midem.  Położyć się spać przed 24. O 2 w nocy wstać i zaparzyć 100 ml zielonej herbaty. ( 0,5 łyżeczki herbaty na pół szklanki wrzątku parzyć 6 minut) Dodać 4 łyżeczki deserowe cukru i 5 łyżek stołowych koniaku. Pomieszać wszystko wypić ciepłe. Po 20 minutach wypić 60 ml ciepłej rycyny. Położyć się spać. Proces należy ponowić w kolejnych dwóch nocach. W sumie trzy razy pod rząd. Najlepiej zrobić to w wolnych dniach od pracy ponieważ trzeba trzymać się blisko toalety wink.W ciągu dnia mozna jeść normalnie poza mięsem nabiałem i cukrami, pić wywar z owsa i koniecznie soki warzywne i owocowe z przewagą cytrusowych. Zrobić przerwę kilkudniową. 

II część oczyszczania

Nadal przyjmować soki warzywne i wywar z owsa. Nie można spożywać nabiału. Druga część trwa 14 dni. 

Rano na czczo przyjmować nalewkę orzechową 2 małe łyżeczki na 50m. wody.

Trzy razy dziennie na 15 minut przed jedzeniem przyjmować 1 małą łyżeczkę oleju z pestek dyni tłoczonego na zimno.

Przyjmować mielone goździki. ( przez pierwsze trzy dni ilość dużego ziarnka grochu, następnie co każde trzy dni zwiększyć dawkę dwukrotnie. ( można tylko dwie dawki!)

W tym czsie może zacząć się wymieranie przywr w wątrobie, która może się powiększyć. Nie należy się tym przejmować chociaż do tego mogą się dołączyć czarne wymioty i można wydalać czarny śluz. Wątroba odbudowuje swoje funkcje w przeciągu roku.

Godzinę po obiedzie przyjmować zioło piołun. Przez pierwsze trzy dni pażyć 1 łyżkę stołową piołunu na 250 ml wody, gotować 15 minut i pić w postaci ciepłego naparu. Można zapijać wodą miodową. Przy normalnym samopoczuciu, przyjmować nadal piołun dodając do każdego czwartego dnia 0,5 łyżeczki.

 W ten sposób niszczymy 100 rodzajów najbardziej rozpowszechnionych pasożytów. 

Dobrze jest w tym czasie robić sobie lewatywy. Jeśli wystąpi u kogoś zadyszka lub bardzo złe samopoczucie można ograniczyć się do 10 dni. Można też dwukrotnie obniżyć dawkę goździków lub obniżyć też dawkę piołunu. 

III część oczyszczania zwana drenażem wątroby

Wieczorem zaparzyć 5 łyżek stołowych owoców dzikiej róży w ) 0,5l wrzątku. Rano nalać do szklanki gorący wyciąg z róży dodać 2-3 łyżki stołowe sorbitolu i wypić duszkiem. ( sorbitol jest dostępny na allegro sprawdzałam) Po 20 minutach dopić resztę dzikiej róży. Nadal się ruszać. Dopiero po 45 minutach można zjeść śniadanie. Soczyste owoce, sałatka warzywna, podsuszany chlebek, herbatka z malin. 

Należy tą czynność powtarzać trzy razy co dwa dni. 

IV Cześć którą robimy przez 22-25 dni

0,5 łyżki stołowej kory kruszyny

0,5 małej łyżeczki kory dębu

1 łyżka stołowa rumianku

1 łyżka stołowa piołun

4,5  łyżki stołowej wrotycza

Wszystkie zioła zmieszać i dobrze zmielić.

1 łyżkę stołową zalać na noc 250 ml. wrzątku rano wypić połowę.

Dopijać olej z pestek dyni 3x po małej łyżeczce

Befungin rozcieńczać i przyjmowac wg instrukcji na opakowaniu. 

 

Wszystko to jest w literaturze Huldy Clark.

 

 

Napisz komentarz

Możesz użyć tych tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>