Kategorie

Ważna Uwaga!

demJednym z moich celów jest podzielenie się z wami naturalnymi metodami walki z nowotworem. Informacje, które piszę pochodzą z różnych źródeł, ale nie mogą być przez was traktowane jako porady lecznicze. Przed jakimiś zmianami w obecnym sposobie leczenia należy skonsultować się z lekarzem prowadzącym. Nikt jeszcze nie wynalazł skutecznego leku na wszystkie rodzaje raka, ale walczyć trzeba, bo życie jest zbyt piękne, by je podporządkować chorobie nieprawdaż?

dem

6 komentarzy Ważna Uwaga!

 • Chcialbym jesli to mozliwe otrzymywac Newsletter, jesli jest.
  Bog zaplac za swietne informacje. Sam rozsylam takie zdrowotne pomoce w Chicago, wiec chetnie sie ppodziele
  jacek g.

 • Bardzo fajna strona..dziękuję!!! Tyle tu cennych informacji!! Szkoda, że nie wiem Komu dziękować???? 

  Pozdrawiam 

  • mena5

   Hmm komu dziękować? Myślę, że mojemu rakowi, bez niego nie było by tej strony. Nie byłoby jej też, gdybym nie miała załamania, nie znalazłabym przyjaciela w biedzie…( o nim w rak moja historia)…. to jest próba wyjścia z choroby i podzielenie się informacjami żeby wielu takim jak my było łatwiej.

 • Ktoś to wszystko dopuszcza, abyśmy mogli się zbliżyć do swojego partnera, rodziny. Ktoś to dopuszcza ….nie do konca wiemy dlaczego, ale patrząc na "owoce" tego procesu po jakimś czasie odnajdujemy w tym dopuście siebie, nasze głebsze relacje, nasze przebaczenie, pojednianie w rodzinie, nasze życie, które poprzez chorobę często staje się poligonem innych wczesniej nie zalatwionych spraw i problemów. "Bóg działa we wszystkim ku dobremu" (List do Rzymian 8,28)

 • Wygrałem walkę z rakiem, duży nacisk kładłem na wzmocnienie psychiki… o moich doświadczeniach dzielę się na blogu "Zdrowie i Podróże – Mirosław Sznajder"… https://turystykaizdrowie.wordpress.com/category/zdrowie/

Napisz komentarz

Możesz użyć tych tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>