jakie tabletki na cellulit undefined

Kategorie

 oczyścić organizm z ołowiu
zielona kawa forum
 jak stosowac acai berry 900
 szybkie odchudzanie dla mężczyzn
 cykl 2 miesieczny sterydy
afilliate program

Akcja daj włos pomóż chorym na raka!

To już ponad 3 lata odkąd trwa ogólnopolska akcja Daj Włos. W jej ramach Fundacja onkologiczna Rak’n’Roll prowadzi zbiórkę ściętych włosów, a firma Rokoko Hair Company produkuje z nich wysokiej jakości peruki z włosów naturalnych przeznaczone dla kobiet chorych na nowotwór i poddawanychchemioterapii. Następnie są one przekazywane w zamian za zlecenie na zaopatrzenie w wyroby medyczne dla podopiecznych fundacji i pacjentów onkologicznych, którzy potrzebują peruk. W akcji może wziąć udział każdy, kto zmieniając swój wygląd chce zrobić coś dobrego dla innych. Wystarczy ściąć włosy według odpowiednich wskazówek i przesłać je wraz ze danymi kontaktowymi na adres Fundacji Rak’n'Roll. Włosy można również przekazywać bezpośrednio w salonach firmy Rokoko Hair Company (adresy na stronie www.rokokocompany.com.pl). Peruki będą przekazywane za darmo kobietom, które walczą z rakiem.

Peruki z włosów naturalnych charakteryzują się zupełnie innymi właściwościami niż peruki z włosów syntetycznych. Po dobraniu właściwego rozmiaru perukę z włosów naturalnych można przyciąć zgodnie z własnymi potrzebami i upodobaniami, a włosy wymagają układania. Peruki z włosów syntetycznych mają gotową fryzurę, po praniu wracają do określonego ułożenia samodzielnie, jednak nie można ich strzyc. Trudno określić, który rodzaj peruki jest lepszy – są to zupełnie dwa różne produkty, które mają jednak jeden cel – wsparcie w codziennym funkcjonowaniu i wywołanie lepszego samopoczucia u chorych na nowotwór. Wszystkie produkty firmy Rokoko Hair Company cechuje wysoka jakość i staranność przygotowania. Peruki z włosów naturalnych są dostępne w 5 rozmiarach (zaczynając od 48 cm, a kończąc na 58cm), w 3 długościach (włosy krótkie, średnie i długie) oraz w gamie naturalnych kolorów, które można dostosować do własnych potrzeb. Akcja Daj Włos trwa już z powodzeniem kilka lat dzięki ludziom, którzy zdecydowali się przekazać swoje pieczołowicie zapuszczane włosy. Tak jak każda pacjentka potrzebująca peruki ma swoją historię, tak i za każdym centymetrem przesłanych włosów kryje się historia darczyńcy. W zbiórce włosów aktywny udział biorą także dzieci, które świadomie decydują się oddać włosy tym, którzy najbardziej ich potrzebują. Tak jak Basia:

daj wlos rak'n'roll rokoko

Pozostałe dzieci chętnie ścinają włosy swoim mamom i babciom, starannie je pakują, oznaczają i przesyłają razem ze swoją dobrą wolą, życzeniami i rysunkami lub kolażami. Ich szczerość i bezinteresowność są godne naśladowania. Za nimi oczywiście stoją dumne mamy, którym należy podziękować za to, że uczą swoje maleństwa jak dzielić się z potrzebującymi. Wzruszają podarunki od kobiet dla których włosy są ważną częścią wyglądu, a mimo tego zdecydowały się oddać je na rzecz pacjentek onkologicznych, które są w dużo trudniejszej sytuacji życiowej.

AKCJADAJWŁOSINSTRUKCJAŚCINANIAWŁOSÓW

• Umyte i wysuszone włosy dzielimy na kilka pasm.


• Każde pasmo pleciemy w warkocz po czym wiążemy gumką najlepiej recepturką


(w kilku miejscach – dla bezpieczeństwa).


• Warkocze ucinamy około 2cm powyżej utrzymującej ich gumeczki (od strony głowy), nie musisz starać się ich wyrównać.


• Ścięte i dokładnie wysuszone warkocze zawijamy np. w papier.


• Oznaczamy nasadę włosa np. wkładamy pod gumkę karteczkę z napisem – NASADA. Należy pamiętać, że nie można pomieszać nasady z końcem włosa, ponieważ takie włosy nie mogą zostać użyte do wykonania peruki.


• Włosy przed ścięciem powinny być czyste i nie należy nakładać na nie odżywki.


• Włosy wysyłamy na adres Fundacji.

Podsumowując – przez dotychczasowy okres trwania akcji Daj Włos zebrano ponad 200 kg włosów, z których wyprodukowano i przekazano ponad 120 peruk dla Pań z całej Polski. Peruki były odbierane we wszystkich Salonach Perukarskich Rokoko Hair Company (Warszawa, Gdańsk, Kraków, Wrocław).

Więcej informacji o perukach i akcji na www.rokokocompany.pl

akcja daj włos 2

akcja daj włos - laurka

daj włos 3

pozdrowienia 4

Źródło Zwrotnikraka.pl

PS. Z tego co wyczytałam włosy powinny mieć 30cm:)

Napisz komentarz

Możesz użyć tych tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

zielona kawa forum  acai właściwości najlepsza dieta gdy zażywam probolan 50  cellulitis  jak pozbyć sie pryszcy  co zrobic żeby mieć białe zęby  odchudzanie bez tabletek