jakie tabletki na cellulit undefined

Kategorie

 oczyścić organizm z ołowiu
zielona kawa forum
 jak stosowac acai berry 900
 szybkie odchudzanie dla mężczyzn
 cykl 2 miesieczny sterydy
afilliate program

Wyciągi olejowe na zimno

images

Ta metoda przygotowywania wciągów olejowych jest najlepsza w przypadku kwiatów, takich jak nagietek czy dziurawiec. Jest to powolny proces, umieszczone w słoiku kwiaty zalewa się olejem i zostatwia na kilka tygodni, po czym ten sam olej używa się do zalania nowej porcji ziół, aby wydobyć jak najwięcej związków czynnych. Wyciągi olejowe na zimno używane są w olejach do masażu lub jako surowiec do produkcji kremów i maści. 

Części stosowane: ziele i kwiaty

Typowe proporcje: używamy dwa razy więcej ziół do zapełnienia słoika ora ok. 1 litra wytłaczanego na zimno oleju z krokosza lub orzechów włoskich. 

Przechowywanie: przechowywać w wysterylizowanych szczelnie zamkniętych ciemnych butelkach do roku w chłodnym i ciemnym miejscu.

1 Napełniamy duży słoik ściśle kwiatami lub ziołami i zalewamy olejem tak, by je zakrył. Zakręcamy i stawiamy na nasłonecznionym parapecie lub w szklarni na 2-3 tygodnie.

2 Przelewamy mieszaninę przez gazę

3 Wyciskamy olej z gazy. Powtarzamy czynności opisane w punktach 1-2, stosując ten sam olej ale zmieniając zioła. Po kilku tygodniach przecedzamy jeszcze raz i wlewamy do butelek, jeśli trzeba stosujemy lejek.

Napisz komentarz

Możesz użyć tych tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

zielona kawa forum  acai właściwości najlepsza dieta gdy zażywam probolan 50  cellulitis  jak pozbyć sie pryszcy  co zrobic żeby mieć białe zęby  odchudzanie bez tabletek