jakie tabletki na cellulit undefined

Kategorie

 oczyścić organizm z ołowiu
zielona kawa forum
 jak stosowac acai berry 900
 szybkie odchudzanie dla mężczyzn
 cykl 2 miesieczny sterydy
afilliate program

Sok z trawy pszenicznej HIT!!

 • imagesOdbudowuje czerwone krwinki i obniża ciśnienie krwi.
 • Oczyszcza krew, organy i przewód pokarmowy .
 • Trawa pszeniczna ma wlaściwości wzbogacające krew i przez to pobudza metabolizm oraz system enzymatyczny. Pomaga również w zmniejszeniu ciśnienia krwi przez rozszerzanie dróg krwionośnych w organiźmie.
 • Stymuluje tarczycę, zapobiega otyłości, niestrawności, i wielu innym dolegliwościom. Zawiera mnóstwo minerałów alkalicznych dzięki czemu przyczynia się do zmniejszenia nadmiernej kwasowości krwi. Może być stosowany do łagodzenia wielu wewnętrznych obrażeń, i jest z powodzeniem stosowany w leczeniu wrzodów żołądka, wrzodziejącego zapalenia jelita grubego, zaparcia, biegunek i innych dolegliwości przewodu pokarmowego.
 • Wspomaga detoks całego organizmu oraz pracę wątroby i układu krwionośnego. Enzymy i aminokwasy w niej zawarte chronią przed czynnikami rakotwórczymi jak żaden inny lub lek .
 • Sok z trawy pszenicznej wzmacnia nasze komórki, odtruwa wątrobę i krew, i chemicznie neutralizuje zanieczyszczenia środowiska.
 • Zwalcza on nowotwór i neutralizuje toksyny. Ostatnie badania pokazują, że sok z trawy pszenicznej posiada zdolności zwalczania różnego rodzaju nowotworów i pozwala uniknąć używania toksycznych leków, Wiele aktywnych związków zawartych w soku z trawy oczyszcza naszą krew i neutralizuje toksyny w naszych komórkach.
 • Trawa pszeniczna zawiera korzystne enzymy. Nie ważne czy to skaleczyłeś palec i chcesz to zaleczyć jak najszybciej czy też chcesz stracić pięć kilo… enzymy sa odpowiedzialne za jedno i drugie. Rodzimy sie z pewną iloscią enzymów które mają nam slużyć do końca życia i process ten może być naturalnie przedłużony z zewnątrz przez dodanie egzogennych enzymów , takich jak te znalezione w soku z pszenizcznej trawy jak i w surowym jedzeniu pod każdż postacią. Wszystko co jest gotowane nie posiada enzymów, dlatego że wysoka temperatura je uśmierca.
 • Sok z trawy pszenicy ma niezwykłe podobieństwo do naszej krwi.
 • Drugim ważnym aspektem jest zawarty w niej chlorofil który jest niezwykle podobny do hemoglobiny, która przenosi tlen we krwi. Chlorofil jest rozpuszczalny w cząsteczkach tłuszczu, które są wchłaniane bezpośrednio do krwi za pośrednictwem układu chłonnego,dlatego tez chlorofil zostaje wchłonięty w ten sposób bezpośrednio do naszej krwi . Innymi słowy, gdy "krew" roślin jest wchłaniana przez człowieka przekształca się w ludzką krew, która transportuje substancje odżywcze do każdej komórki naszego ciała.
 • Stosowane zewnętrznie na skórę może pomóc wyeliminować swędzenie niemal natychmiast. Ukoi oparzoną skórę i działa jako środek odkażający.
 • Wcieranie soku w skórę głowy przed szamponem pomoże naprawić uszkodzone włosy i złagodzić swędzenie, łuszczenie się, warunki skóry głowy. Trawa pszeniczna jest kojąca i lecznicza na oparzenia, zadrapania, wysypki, trujący bluszcz, grzybice, ukąszenia owadów, czyraki, owrzodzenia, otwarte wrzody, guzy, i tak dalej. Może byc stosowana jako okład który powinien być zmieniany co 2 -4 godziny.
 • Gdy postawiona w sypialni blisko głowy nad łóżkiem jest w stanie poprawić sen dzieki wzbogaceniu tlenu z powietrza i wytworzeniu zdrowych jonów ujemnych pomoże ci spać więcej i spokojniej.
 • Płukanie gardła sokiem z trawy pszenicznej osłodzi oddech i wzmacni dziąsła
 • Neutralizuje substancje toksyczne, takie jak kadm, nikotyna, stront, rtęc, i polichlorek winylu. Oferuje korzyści w postaci płynnej transfuzji tlenu z soku tzn sok z tej trawy zawiera tzw ciekły tlen. Tlen jest niezbędny do wielu procesów ciała: pobudza trawienie (utlenianie żywności), promuje jaśniejsze myśli (mózg wykorzystuje 25% tlenu w organizmie), i chroni krew przed bakteriami beztlenowymi takimi jak komórki nowotworowe które nie mogą istnieć w obecności tlenu, przywraca siwe wlosy do naturalnego koloru.
 • Dodaje energii !
 • Spożywanie tego soku codziennie jest idealnym zabiegiem kosmetycznym, który spowalnia proces starzenia się.
 • Zmniejsza skutki promieniowania. Jeden z enzymów znalezionych w soku z trawy pszenicznej SOD, zmniejsza wpływ promieniowania i dziala anty-zapalnie na uszkodzenia komórek po ataku serca.
 • Przywraca płodność
 •  Kąpiele w soku z pszenicznej trawy lub zielonych sokow warzywnych są w stanie pomnożyć dwukrotnie liczbę erytrocytów w organizmie. Dr Bernard Jensen W swojej książce Health Magic Through Chlorophyll from Living Plant wspomina o kilku przypadkach, w których udało mu się podwoić liczbę czerwonych krwinek w ciągu kilku dni tylko u pacjentów którzy brali kapiel w w wodzie z chlorofilem. Odbudowa krwinek ludzkich może nastżpić JESZCZE SZYBCIEJ DZIĘKI REGULARNEMU PICIU ZIELONYCH SOKÓW I SOKU Z TRAWY PSZENICZNEJ.

Jeśli ktoś nie ma wyciskarki również może zrobić taki sok:

 • Przycinamy kilka centymetrów wierzchniej warstwy (można do połowy tacki z kiełkownicy)
 • wkładamy do małego pojemnika od blendera, w dolewamy odrobinę filtrowanej wody i miksujemy przez chwilę. (w mniejszym pojemniku łatwiej się wszystko zmiksuje, ale jeśli nie mamy takiego to korzystamy z dużego i dolewamy więcej wody)
 • Na końcu sok filtrujemy  przez drobne sitko, można użyć filtra do kawy lub zwykłą gazę.

Źródło:http://foodpornveganstyle.blogspot.com

Napisz komentarz

Możesz użyć tych tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

zielona kawa forum acai właściwości najlepsza dieta gdy zażywam probolan 50 cellulitis jak pozbyć sie pryszcy co zrobic żeby mieć białe zęby odchudzanie bez tabletek