jakie tabletki na cellulit undefined

Kategorie

 oczyścić organizm z ołowiu
zielona kawa forum
 jak stosowac acai berry 900
 szybkie odchudzanie dla mężczyzn
 cykl 2 miesieczny sterydy
afilliate program

METODA WERNONA JONHSTONA

Wzrost liczby ludności oraz starzenie się społeczeństwa sprawia, że coraz więcej z nas zapada na nowotwory. Nie dziwi więc fakt poszukiwania jakichkolwiek środków, które mogą leczyć raka. Wśród takich specyfików coraz częściej wymienia się sodę oczyszczoną

Wśród najgroźniejszych czynników ryzyka zachorowań na nowotwory jest otyłość. Jest dużo groźniejsza niż nawet palenie papierosów. Większość ludzi nie jest tego świadoma, choć specjaliści od dawna ostrzegają, że nadmierna masa ciała zwiększa ryzyko raka jelita grubego, przełyku, trzustki, nerki oraz raka piersi. Oczywiście również wspomniane papierosy rujnują zdrowie. Nikotynizm jest obecnie głównym czynnikiem wywołującym nowotwory. Nawet młode kobiety, które je palą, są bardziej narażone na raka piersi.
To brak równowagi chemicznej, lub osłabiony system odpornościowy, czynią organizm otwarty na ataki bakterii, wirusów i grzybów. Do tego brak ruchu, fatalne odżywianie oraz wszechobecne toksyny i stres.

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) nie pozostawia nadziei. Ostrzega, że nad cały świat nadciąga prawdziwe „tsunami” zachorowań na nowotwory.
W 2025 r. liczba przypadków tej choroby wzrośnie z 14 mln do 19 mln rocznie, w 2030 – do 22 mln, a w 2035 – aż do 24 mln – prognozuje "World Cancer Report 2014".

Coraz częściej słychać, że nie tylko konwencjonalne leczenie w przypadku raka daje dobre wyniki. Nie brakuje głosów, że istnieje bardzo dużo naturalnych i tanich przepisów na leczenie raka, a cała sztuczka (lub tajemnica) sprowadza się do odkwaszenia organizmu. Zanim to jednak nastąpi, należy sprawdzić, czy pH naszego organizmu jest odpowiednie. Tylko przy zachowanej właściwej równowadze kwasowo-zasadowej, organizm ma prawo działać sprawnie. Stany poniżej pH 7,45 prowadzą do zaburzeń, szczególnie działania enzymów i hormonów, usuwanie toksyn jest zahamowane. Może to prowadzić do chorób takich jak cukrzyca, reumatyzm i chorób nowotworowych.

Organizm można odkwaszać na różne sposoby. Chodzi tylko o wyeliminowanie kwaśnego środowiska z organizmu, w którym rozwija się zarówno grzyb jak i nowotwór. Skuteczna jest dieta bogata w warzywa, owoce, czy kaszę jaglaną.
Tak też działa soda oczyszczona, która pozwala utrzymać zasadowy odczyn w organizmie. Udowodniono, że otoczenie nowotworu i sam guz nowotworowy ma odczyn kwaśny (pomiędzy 6.5 a 6.9 ), a komórki zdrowe, lekko odczyn lekko zasadowy (pomiędzy 7.2 a 7.5pH). Soda oczyszczona posiada pH 10,3 – jest więc związkiem wysoko zasadowym.

Propagatorem alkalizowania ciała sodą oczyszczoną wzbogaconą melasą jest Vernon Johnston. Kurację rozpoczął, gdy zdiagnozowano agresywnego raka prostaty w IV stadium z przerzutami do kości miednicy. Vernon przeszedł też na odkwaszającą (wegańską) dietę. W kuracji stosowanej przez Vernona, a powielanej przez wiele innych osób (również lekarzy), składnikiem jest melasa lub syrop klonowy i soda oczyszczona.
Jak tłumaczą działanie jest tu wyjątkowo proste – komórka rakowa żywi się cukrem – rzuca się więc na niego, jednocześnie wciągając do wnętrza cząsteczki sody, które powodują uzasadowienie komórki rakowej i jej rozpad.

Zalecenia mówią, że specjalny roztwór należy pić raz dziennie przez 5 dni. Zawsze musi być spożywany na 2 godziny przed lub po posiłku. By go zrobić, potrzebna jest 1 łyżeczka sody oczyszczonej organicznej i 1 łyżeczkę melasy lub syropu. Składniki rozpuszcza się w 1 szklance świeżej wody. Ponieważ soda rozpuszcza się w wodzie o temperaturze co najmniej 20 st. C, taką powinna mieć temperaturę. Oczywiście zawsze przed jakąkolwiek kuracją trzeba skonsultować się z lekarzem.

Źródło wp.pl

Napisz komentarz

Możesz użyć tych tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

zielona kawa forum  acai właściwości najlepsza dieta gdy zażywam probolan 50  cellulitis  jak pozbyć sie pryszcy  co zrobic żeby mieć białe zęby  odchudzanie bez tabletek