jakie tabletki na cellulit undefined

Kategorie

 oczyścić organizm z ołowiu
zielona kawa forum
 jak stosowac acai berry 900
 szybkie odchudzanie dla mężczyzn
 cykl 2 miesieczny sterydy
afilliate program

Współczesny przepis na chorobę- czyli co robić by zachorować?

 • Stosuj wszystkie dostępne środki do pielęgnacji ciała Woli przypomnienia powinniśmy wystrzegać się wszelkich środków na bazie ‚ mineral oils’, czyli smoły węglowej- produktu destylacji ropy naftowej, nie mającego nic wspólnego z olejem mineralnym. Masowo produkowane środki do pielęgnacji ciała czy twarzy niszczą jej naturalny odczyn ph i powodują przenikanie niebezpiecznych substancji kancerogennych do organizmu. Unikajcie szczególnie kosmetyków, które zawierają DEA, TEA, w skład których wchodzą rakotwórcze nitrozaminy, oraz kosmetyków z dodatkiem parabenów i toluenu, inaczej zwanego neurotoksyną wywołującą ataki astmy.
 • Przyjmuj zamiast naturalnych witamin ich syntetyczne odpowiedniki w dużych ilościach- stosowanie nadmiernej ilości minerałów i witamin w formie syntetycznej tylko iwyłącznie może przyczynić się do powstawania lub pogłębiania różnego rodzaju chorób, w tym cywilizacyjnych. Nie chodzi o to, by wogóle nie przyjmować żadnych witamin, ale o to by dbać o dobre źródło oraz by jeśli to możliwe dostarczać organizmowi ich naturalnych odpowiedników. Wiemy, iż kwas askorbinowy naturalnie występujący w cytrusach nie może być porównywalny pod względem swoich właściwości do sztucznie wyestrahowanego kwasu askorbinowego. Do tego w masowo sprzedawanych kompleksach witaminowo- minerałowych używa się tanich odpowiedników, które dodatkowo w składzie zawierają inne, często szkodliwe substancje w postaci barwników, konserwantów, stabilizatorów, aromatów czy słodzików.
 • Nie karm dziecka piersią-Dowiedziono w wielu badaniach klinicznych, iz dzieci nie karmione piersią mają mniejszą odporność oraz są bardziej narażone na choroby cywilizacyjne niż te, które czerpią pokarm w początkowej fazie życia z mleka matki. Mleko matki między innymi zawiera komórki, które atakują bakterie w organiźmie dziecka i sprzyjają powstawaniu przeciwciał niszczących wirusy.
 • Zamiast cukru używaj słodzików- Cukier nie jest zdrowy zwłaszcza w postaci rafinowanej, jednak szkodliwość słodzików jest o wiele razy większa. Polecam przeczytanie wpisu o aspartamie. Wkrótce pojawią się kolejne wpisy na temat innych słodzików i ich konsekwencji zdrowotnych. Słodziki są masowo dodawane do produktów spożywczych od napojów po jogurty, ponieważ po pierwsze dzięki nim oferowane produkty są niskokaloryczne , a w dobie walki z każdą kalorią jest to jak najbardziej w cenie. Do tego są bardzo tanie w produkcji i od kilku do kilkunastu razy słodsze niż cukier. Znany diabetolog, doktor H.J.Roberts wskazuje na wyraźny związek stosowania słodzików ze wzrostem liczby zachorowań na raki mózgu, apopleksję, chroniczny ból głowy i ADHD u dzieci.
 • Noś obcisłą bieliznę-układ limfatyczny pełni bardzo ważną funkcję immunologiczną, ponieważ stanowi pierwszą linię obrony przeciw komórkom nowotworowym, toksynom które dostają się do organizmu z zewnątrz, oraz przed bakteriami i wirusami. Noszenie zbyt obcisłych biustonoszy lub innej bielizny powoduje uciskanie węzłów chłonnych przez długi okres czasu i utrudnia przepływ limfy. Taki stan przyczynia się między innymi do rozwoju raka.
 • Bądź piękny za wszelką cenę i używaj wszelkich chemicznych wynalazków do upiększania swojego ciała.
 • Noś odzież z włokien syntetycznych-wełna, bawełna, len są najodpowiedniejsze dla ludzkiego organizmu, ponieważ oddychają i służą utrzymywaniu stabilnej temperatury ciała w gorącym lub zimnym klimacie. Włókna sztuczne powstają z żywic naftowych i innych nienaturalnych substancji. Dodatkowe informacje na temat odzieży bawełnianej znajdziecie w książce The Safe Shopper’s Bible.

Źródło: Don Colbert Toxic Relief, David Steiman The safe Shopper’s Bible, Diet for poisoned planet, R. Russell Whats the Bible says about healthy living, H.J.Roberts Aspartame; Is it safe?

Napisz komentarz

Możesz użyć tych tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

zielona kawa forum acai właściwości najlepsza dieta gdy zażywam probolan 50 cellulitis jak pozbyć sie pryszcy co zrobic żeby mieć białe zęby odchudzanie bez tabletek