jakie tabletki na cellulit undefined

Kategorie

 oczyścić organizm z ołowiu
zielona kawa forum
 jak stosowac acai berry 900
 szybkie odchudzanie dla mężczyzn
 cykl 2 miesieczny sterydy
afilliate program

Grzyby shiitake zapobiegają nowotworom

 imagesUprawiane w Azji grzyby shiitake słyną ze swoich leczniczych właściwości. Uważa się, że sprzyjają długowieczności. Coś w tym musi być. Badania pokazują, że grzyby te chronią przed nowotworami. Uczeni z University of Texas Health Science Center Medical School wykazali, że ekstrakt z grzybów shiitake zabija wirusa HPV i spowalnia wzrost raka szyjki macicy. To zasługa znajdującego się w grzybach związku AHCC (Active Hemicellulosed Compound), którego skuteczność została udowodniona w eksperymencie na myszach. Okazało się, że związek AHCC zwalczył wirusa HPV już w 90 dni.

Według uczonych AHCC działa jak immunoterapia – stymuluje system odpornościowy, by skuteczniej walczył z chorobą. Badania, nie tylko na myszach i laboratoryjne, ale również z udziałem ludzi, wykazały, że AHCC zwiększa liczbę i aktywność komórek NK (z ang. Natural Killer – naturalni zabójcy), które skutecznie odpierają atak wirusów i hamują wzrost komórek nowotworowych.

Te obiecujące wyniki badań zostały przedstawione na dorocznym spotkaniu Society of Gynecological Oncology w Tampa na Florydzie.Grzyby shiitake mogą być niskokalorycznym dodatkiem do posiłków. Są odżywcze, zawierają dużą ilość białka, jak również selenu, żelaza i witaminy C. Polecane są osobom na diecie, bo obfitują w błonnik oraz mają niewiele kalorii – w 100 g ok. 35 kcal.

Wcześniejsze badania wykazały, że grzyby shiitake obniżają poziom cholesterolu oraz ciśnienie krwi. Zapobiegają więc schorzeniom serca, zawałom i udarom.

Napisz komentarz

Możesz użyć tych tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

zielona kawa forum  acai właściwości najlepsza dieta gdy zażywam probolan 50  cellulitis  jak pozbyć sie pryszcy  co zrobic żeby mieć białe zęby  odchudzanie bez tabletek