jakie tabletki na cellulit undefined

Kategorie

 oczyścić organizm z ołowiu
zielona kawa forum
 jak stosowac acai berry 900
 szybkie odchudzanie dla mężczyzn
 cykl 2 miesieczny sterydy
afilliate program

Metoda Georga Askhar’a

dem

Kolejną metoda pomagającą zwalczyć raka jest metoda NIA (ang. Neutral Infection Absorption- Wchłanianie Naturalnej Infekcji) opracowanej przez Dr. Askhara. Fizyk z wykształcenia, jest absolwentem Uniwersytetu Łomonsowa w Moskwie. Pół Armeńczyk, pół Libańczyk od 1971roku mieszka w Stanach Zjednoczonych gdzie opatentował swoją nowatorską metodę leczenia nie tylko raka, ale również przypadków artretyzmu, reumatyzmu, zapalenia stawów, astmy, chorób okładu immunologicznego, HIV I AIDS. Na czym polega ta metoda i jakie są jej założenia?

Dla Dr. Askhar’a ‚rak’ nie jest słowem przerażającym czy równoznacznym z wyrokiem śmierci. Stanowi on jedynie sygnał, że nasz organizm cierpi w skutek nadmiernego obciążenia odpadami toksycznymi, z którymi nie może już sobie poradzić i należy mu natychmiast pomoc poprzez oczyszczanie. Nie ma sensu usuwać komórek rakowych ponieważ stanowią one jedynie symptom choroby. Jeśli usuniemy czynniki, które doprowadziły do groźnej mutacji w komórki rakowe wyeliminujemy tym samym przyczyny dolegliwości i zapobiegniemy jej nawrotom. Metoda Dr. Askhara jest więc metodą oczyszczania organizmu za pośrednictwem układu limfatycznego. Układ ten odpowiedzialny jest za utrzymanie ciała wolnego od toksyn, patogenów, szkodliwych produktów przemiany materii, cząsteczek i szczątek komórkowych. Spełnia niezwykle ważną rolę ponieważ za jego pośrednictwem szkodliwy dla naszego ciała materiał transportowany jest do węzłów chłonnych gdzie ulega przefiltrowaniu i detoksykacji. Wrodzona mądrość organizmu potrafi przez długi czas radzić sobie z niekorzystną sytuacją panującą w ciele uruchamiając w tym celu niezbędne mechanizmy tak, by jak najdłużej utrzymać się przy zdrowiu. Jednak jeśli nasze ciało jest zbyt przeciążone toksycznymi odpadami i stan taki trwa przez dłuższy czas, funkcje układu limfatycznego zostają zaburzone i nie jest on w stanie dokonywać procesu oczyszczania organizmu. Tak długo, jak szkodliwe substancje( kancerogeny- czynniki rozwoju raka) pozostają ‚uwięzione’ w naszym ciele, tak długo istnieje zagrożenie dla naszego zdrowia.

Ponieważ to układ limfatyczny zbiera z ciała wszystkie toksyny, Dr Askhar proponuje oczyszczenie go poprzez stworzenie otwartego ujścia, z którego szkodliwy ładunek mógłby zostać wydalony. Metoda przedstawiona przez fizyka polega na wytworzeniu niedużej ranki, mniej więcej w okolicy kolana na wewnętrznej stronie łydki. Jest to niemal bezbolesne, ponieważ do jej wytworzenia używa się wyciśniętego czosnku, który przyłożony na kilka godzin wytwarza łatwy do usunięcia pęcherz. Pamiętając o regularnym dezynfekowaniu miejsca rany spirytusem (2 razy dziennie) przykłada się do znajdującego się w niej spłycenia groch ciecierzycy( do kupienia w większości sklepów z warzywami), a następie niewielki wycinek ręcznika papierowego z małym otworkiem na listek kapusty. Kapusta zapobiega wysuszaniu się rany i jest jednym z najsilniejszych antyseptyków przez co działa na dwa sposoby – zabezpiecza ranę przed niekontrolowanym zakażeniem jak również przez bliskość w stosunku do rany aplikuje swoje soki bezpośrednio do krwi. Całość owijamy bandażem elastycznym. Groch ciecierzycy pełni dwie funkcje- tak długo jak znajduje się ona w zagłębieniu zranienia nie pozwala się mu zagoić. Organizm znajduje tą ‚otwartą furtkę’ i za jej pośrednictwem wydala na zewnątrz zalegające w nim toksyny, kancerogeny. Ciecierzyca absorbuje szkodliwe substancje wydalane przez układ limfatyczny, stąd też autor metody upomina, by wymieniać groch na świeży co najmniej 2 razy dziennie. Z początku płyn wydobywający się z rany zdaje się być’ brudny’- możne wypływać bowiem zainfekowana krew, ropa i inne toksyny powodując tym samym, że skóra wokół rany staje się różowa, czasem nawet brunatna, o czarnym odcieniu. Nie jest to jednak niepokojący objaw, wręcz przeciwnie- wskazuje to na prawidłową reakcje systemu immunologicznego, który przenosi w okolice rany nieczystości i substancje współodpowiedzialne za rozwój wielu chorób. Również ból w poszczególnych partiach ciała wskazuje, iż zachodzą tam pozytywne procesy lecznicze.

Po dwóch miesiącach kuracji krew jest w pełni oczyszczona i organizm zaczyna zwalczać chorobę. Tradycyjnie kuracja powinna trwać 6 miesięcy – tyle potrzeba, by organizm został oczyszczony. Jeśli jednak mamy do czynienia z pacjentem, którego stadium choroby jest zaawansowany, poddał się chemio- i radioterapii lub cierpi na daną dolegliwość wiele lat, okres ten może wydłużyć się do 8,12, czasem nawet 18 miesięcy. Przy rocznej terapii NIA wymianie ulega mniej więcej 5 litrów płynu tkankowego. Wyciek czystej wody z rany przez 3 tygodnie i dobre samopoczucie wskazują na czas zakończenia kuracji. Metoda ta wzbudzać może mieszane uczucia, głównie z powodów estetycznych oraz strachu przed zainfekowaniem rany, co według niektórych może prowadzić do gangreny. George Askhar odpiera jednak te podejrzenia i zarzuty zapewniając, że jeśli będziemy postępować wedle zaleceń dotyczących pielęgnowania i dezynfekowania rany nie ma mowy o wdaniu się zakażenia. Ponad to podkreśla, iż niemożliwym jest, by gangrena rozwinęła się w miejscu, gdzie krew regularnie oczyszcza się ze wszystkich czynników powodujących chorobę, w tym gangrenę. Ciecierzyca stabilizuje wypływ wydzieliny z wewnątrz na zewnątrz.

Metoda Dr. Askhara nie została zaakceptowana przez środowisko medyczne, ponieważ nie posiada on uprawnień do leczenia ludzi jednak na świecie jest co raz więcej zwolenników tej metody, która jak twierdzą, uratowała im życie. Sam Askhar dziewięć lat temu zachorował na ciężki przypadek raka trzustki i mimo odbytej operacji lekarze nie dawali mu szans na przeżycie. Odmówił jednak poddania się chemio- oraz radioterapii, wypisał się ze szpitala i zastosował na sobie metodę NIA. Po dwóch miesiącach powrócił do zdrowia, a po 9 latach od tego wydarzenia ma się dobrze i poświęca się proklamowaniu swojej terapii wśród ludzi szukających nadziei. Inną pozytywną zaletą metody Askhara jest fakt, że nie wymaga ona znacznych nakładów finansowych. Wydatki ograniczają się do zakupu ziaren ciecierzycy(używa się dwóch dziennie), główki kapusty(niewielki wycinek przypadający na jeden opatrunek), rolki ręcznika papierowego(jeden listek na jeden okład),spirytusu oraz bandażu elastycznego z przyczepkami do bandaży.

Metoda NIA (przypomnienie:Neutral Infection Absorption- Wchłanianie Naturalnej Infekcji) ma swoje korzenie w starożytnych chińskich praktykach akupunkturzystów. Również zabiegi MOXA polegające wywoływaniu oparzeń pierwszego, drugiego i trzeciego stopnia, sączących się oparzeń i ropy miało oczyścić organizm, wyeliminować zastój płynów tkankowych, odblokować kanały energetyczne w organizmie itp. Przecież jeszcze nie tak dawno lekarze w Europie wstrzykiwali pacjentowi pod skórę mleko lub krew, aby na ciele pacjenta pojawiła się ropiejąca rana. Wydobywanie się ropy miało mieć dobroczynny wpływ na ciało. Metoda Askhara opiera się na podobnych zasadach – miazga z czosnku przyłożona na kilka godzin w małym, określonym punkcie na nodze z dala od kości i żył wywołuje oparzenie, a znajdujący się w ranie groch ciecierzycy zapewnia wielomiesięczny drenaż limfatyczny.W przeciwieństwie do metod MOXA metoda NIA Dr. Askhara nie jest na tyle bolesna (pomijając pierwsze dni terapii, kiedy miejsce wystąpienia rany może przysparzać nieco bólu).

Podsumowując, metoda NIA Dr. Askhara zapewnia oczyszczenie organizmu z toksyn i tym samym usunięcie blokad, które uważane są za główną przyczynę rozwoju raka. Dziesiątki tysięcy ludzi dziękuje Askhar’owi, gdyż doświadczyli oni zbawiennego działania jego metody na swoim schorowanym ciele. On sam przyznał, że z 400 osób, które poddał leczeniu, jedynie 8 z nich przegrały walkę z rakiem. Były to jednak osoby, które w międzyczasie zdecydowały się na chemioterapię, czego nie wolno robić. Nie powinno się łączyć tych dwóch skrajnie sprzecznych ze sobą metod, ponieważ gdy ciało ulega oczyszczaniu i rozpoczyna gwałtowny proces samo leczenia zatrzymanie takiego procesu może okazać się śmiertelne. Tyczy się to wszystkich naturalnych terapii leczenia nowotworów, ponieważ to właśnie one wzmacniają organizm i tym samym uruchamiają procesy lecznicze tak, by sam był w stanie przezwyciężyć chorobę. Trzeba więc zdecydować jaka forma terapii antynowotworowej najbardziej nam odpowiada i konsekwentnie wypełniać związane z nią zalecenia. Jeśli zdecydujecie się Państwo na rozpoczęcie kuracji Dr. Askhara należy uprzednio skonsultować się z lekarzem zapoznanym z ta formą leczenia nowotworu i stosować się do jego wskazówek, ze szczególnym naciskiem na dbanie o higienę miejsca, w którym wytworzyła się rana. Mając na względzie powyższe uwagi, metoda Askhara jest całkowicie bezpieczna, tania i co najważniejsze – może okazać się równie zbawienna dla naszego życia, jak dla tysiąca innych osób, które dzięki niej powróciły do zdrowia.

źródło leczenieraka.org

Dokładniej metoda jest rozpisana w zakładce oczyszczanie!

1 komentarz do Metoda Georga Askhar’a

Napisz komentarz

Możesz użyć tych tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

zielona kawa forum  acai właściwości najlepsza dieta gdy zażywam probolan 50  cellulitis  jak pozbyć sie pryszcy  co zrobic żeby mieć białe zęby  odchudzanie bez tabletek