jakie tabletki na cellulit undefined

Kategorie

 oczyścić organizm z ołowiu
zielona kawa forum
 jak stosowac acai berry 900
 szybkie odchudzanie dla mężczyzn
 cykl 2 miesieczny sterydy
afilliate program

Rok 2014 rokiem Cudownych Aniołów

Niniejszym ogłaszam rok 2014 rokiem Cudownych Aniołów:)

dem

Nawet kiedy jest nam ciężko nie możemy zostać obojętni na czyjeś cierpienie. Jesteśmy w stanie zrobić wszystko, nawet namalować świat farbami, aby zobaczyć uśmiech na twarzy kochanej osoby. Dobroć wraca więc bądźmy aniołami dla tych wszystkich, którzy nas otaczają.

Jest takie powiedzenie:

„Jesteśmy aniołami z jednym skrzydłemi możemy latać, gdy obejmujemy

drugiego człowieka”…

Wszystko co robimy, czego się podejmujemy, każda myśl i każdy talent odpowiednio jest w nas ułożony, tylko od nas zależy jak te talenty użyjemy. Możemy wykorzystać wszystko do budowania murów, które odgrodzą nas od ludzi i od miłości, albo użyjemy ich do budowania mostów, które pozwolą czasami przejść do drugiego człowieka, przekroczyć trudną i rwącą rzekę, które pozwolą innym przychodzić do nas…Warto ufać ludziom i mieć nadzieję, że mosty, które zbudujemy będą przybliżać nas do innych, do tych, którzy na nas liczą i oczekują dobrego słowa. To zawsze pomaga.

Ważne jest aby dostrzegać drugą osobę, wykorzystywać to wszystko co potrafimy i co umiemy robić najlepiej. Trzeba umieć wykorzystywać swoją wiedzę dla ludzi, być przy nich, ratować, myśleć o nich i dawać z siebie to co najlepsze.

Wydaje się nam, że jesteśmy bezsilni jeśli chodzi walkę z chorobą. Myślę, że nie wolno nam się poddać, kiedy walczy się już tak długo!!. Przecież niczego nie zmienimy rezygnując, na pewno sobie nie pomożemy. Na podstawie swoich doświadczeń, obserwacji ludzi w szpitalu, stwierdzam, że tak naprawdę nikt nie ma pojęcia jak potoczą się losy nasze i naszej choroby. Lekarze, którzy stawiają diagnozy robią ta mechanicznie. Ich obowiązkiem jest poinformowanie nas o ryzyku, o zaawansowaniu naszej choroby. Każdy z nas ma w sobie taki zapas energii na czarną godzinę. Tylko trzeba to w sobie odnaleźć. I koniecznie walczyć, bo nie wiadomo, co jest nam pisane. Czasami dramat tak odmienia nasze życie, że czujemy się jakbyśmy odnaleźli prawdziwe ja. Bardzo wiele zależy od nastawienia do tej choroby. Wiem, że jest to bardzo trudne. No bo jak się do niej nastawić, właśnie do „Niej”? Ale inaczej nie można, ponieważ „Ona’ wyczuje w nas słabość i będzie bardziej agresywniejsza i pewna siebie. Nie należy do tego dopuścić. Ogromną potęgą są pozytywne myśli. Podstawą sukcesu jest motywacja. Każdy, kto choruje ma przecież bliskich, których kocha, plany, marzenia, cele. Nie możemy pozwolić by choroba nam to odebrała. Żeby to ona rządziła naszym życiem. Nie można do tego dopuścić!Oręże w dłoń i do walki:)

Napisz komentarz

Możesz użyć tych tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

zielona kawa forum  acai właściwości najlepsza dieta gdy zażywam probolan 50  cellulitis  jak pozbyć sie pryszcy  co zrobic żeby mieć białe zęby  odchudzanie bez tabletek