jakie tabletki na cellulit undefined

Kategorie

 oczyścić organizm z ołowiu
zielona kawa forum
 jak stosowac acai berry 900
 szybkie odchudzanie dla mężczyzn
 cykl 2 miesieczny sterydy
afilliate program

Dementorzy

dem

Ostatnio mój mąż zwrócił mi uwagę na zagadnienie, które postanowiłam przybliżyć ponieważ sama wpadłam w szpony złych mocy ( Jak to było w Harry Potterze – Dementorzy) Codziennie jesteśmy narażeni na ataki negatywnej energii. Jeśli jesteśmy nieostrożni przyjmujemy te energie i powoli ciągle kumulując się stają się naszą własnością. Dodatkowo negatywne energie mogą podczepić się w naszej psychice. Im więcej wkładamy duchowej pracy nad sobą, tym mocniej leczymy nasze psychiczne rany, wówczas jest mniej prawdopodobne, że te negatywne energie będą miały wpływ na nasze życie. Jednak każdego dnia WSZYSCY musimy być bardzo czujni na energie, które nas otaczają. Wszyscy ludzie i miejsca mają specyficzną energię, która może wpłynąć na nas, korzystnie lub niekorzystnie. Najważniejsze jednak jest to, że pozytywną energią można pokonać wszystko!
Niestety najgorzej jest , gdy musimy przebywać wśród osób naładowanych złymi energiami, szczególnie kiedy nie umiemy się przed nimi bronić. Atak psychiczny następuje wówczas, kiedy ta osoba wysyła negatywne energie na inną osobę, często przez wywoływanie w drugim człowieku poczucia winy.
Szczerze mówiąc, wszyscy jesteśmy winni psychicznych ataków, np.,przeklinanie na nieuważnego kierowcę, czy inny problem, to już jest atak, chociaż nie są to jeszcze ataki tego dużego kalibru. Jednak kreowane każdego dnia przez dużą ilość ludzi nadaje już im wielką siłę, która wcześniej czy później musi się gdzieś rozładować …. tam może być cięższy wypadek, czy inne nieciekawe zdarzenie.

Znamy określenie: energetyczne wampiry, które dosłownie wykorzystują nasze energetyczne systemy i potrafią wyssać nasze siły witalne nawet na odległość. Manipulują nami świadomie i nieświadomie, wykorzystują nasze słabości, naszą przeszłość, otwierając bez przerwy stare rany, aby zdobyć nad nami władzę i przewagę oraz nowe przywileje. Bywają i tacy, którzy atakują na całego obrażając innych, oczerniając, wysyłają energie złości i złej woli, mają w tym co robią swoje upodobanie, a tak naprawdę walczą o energię.
Niestety, tak się zdarza, a najgorsze jest to, że bywają to osoby, które powinni nas ochraniać, nieść pomoc, do których mamy zaufanie.
Są również przyjaciele, którzy są mili,ale tylko twarzą w twarz, a za plecami zaraz wyślą w naszym kierunki ironiczny grymas, okażą wewnętrzną niechęć i złą wolę.

Najgorsze są te osoby, które nie mogą się powstrzymać, żeby komuś nie nagadać tak aż mu wejdzie w pięty, a potem żądają ponownie bycie przyjacielem.

Innym zagadnieniem energetycznych ataków są relacje między współpracownikami. Udajemy się do pracy z chęcią jej dobrego wykonania, a tam od razu spotykamy atak: źle to robisz, jesteś nieuk, … etc. Widzisz inne pogardliwe spojrzenia w twoim kierunku; tu odzywa się duma, chciwość, zazdrość i często nowa osoba przeżywa w pracy piekło. Każdemu należy się czas na adaptację a nie natychmiastowy atak za każdą pomyłkę.

Jaką masz energię, taka ci towarzyszy, nawet kiedy wchodzisz w grupę ludzi to zawsze da swój wydźwięk. Jeśli masz pozytywną energią i znajdziesz się w grupie negatywnej często następuje atak nawet całej grupy. Objawi się to w różny sposób: arogancki, a nawet protekcjonalny. Widać, że grupa chce wziąć twoje stery w swoje ręce. Wszystkie twoje rzeczy muszą być wykonane pod ich dyktando, nawet wówczas kiedy nas mało znają. Z tego wynika, że nasza pozytywna energia musi być wielką niesamowitą petardą odporną na wszystko i pokonującą wszystko!!

Bóg jest wszechmocny, toteż każdego dnia prośmy Jego o pomoc w oczyszczaniu naszych środowisk, osób. Bóg jest Wszechpotężną Mocą w pokonywaniu ciemności – światło zawsze pokona ciemność … a wiara w Boga nic nie kosztuje, a na pewno zawsze zadziała i pomoże nam odepchnąć nam negatywne energie. To kolejne dla nas zadanie oprócz walki z rakiem musimy bronić się przed negatywnymi energiami ponieważ szkoda naszej siły. Lepiej wykorzystać ją do walki z chorobą. Trudne prawda? Myślę jednak, że nie niemożliwe. W tym temacie niestety ja też jestem trochę z tyłu, ale będę starać się pracować, żeby już nie ulegać latającym wokół nas Dementorom:)

Napisz komentarz

Możesz użyć tych tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

zielona kawa forum  acai właściwości najlepsza dieta gdy zażywam probolan 50  cellulitis  jak pozbyć sie pryszcy  co zrobic żeby mieć białe zęby  odchudzanie bez tabletek